Stimulejte své jazykové chutě

Lingviéra - jazykové kurzy

stimulujte své jazykové chutě

Veřejné kurzy

Pár již tvoří skupinu!

Naše heslo, kterého se držíme.

Začni s námi teď

Firemní kurzy

Osobní přístup rodinné firmy!

Váš pokrok nás motivuje

Chci vědět více

Digitální kurzy

Pokud se výuka stane vášní

Studujte moderně i ve volných chvílích

Když chceš trochu víc

Jak učíme

Bolby
PhDr. Adéla Přikrylová, Ph.D.

Metodologických postupů existuje celá řada, názory odborníků na jejich efektivitu se různí, každý vyzdvihuje jiné postupy jako ty stoprocentně úspěšné.

Na začátku každého kurzu je důležité se předem domluvit o představách a cílech kurzu, protože již samotný výběr lektora je důležitým předpokladem pro úspěšný progres studenta. Dbáme na to, aby naši lektoři splňovali 3 základní kritéria: vynikající praktická znalost jazyka (většinou na základě dlouhodobějšího pobytu v zahraničí), zkušenosti s metodologií výuky cizího jazyka a osobnostní rysy umožňující bezkonfliktní a efektivní práci s lidmi. Všichni naši lektoři dbají na praktickou stránku užívání jazyka, a to na základě dokonale zvládnutých teoretických postupů.

Aktivně vyučujeme francouzštinu, angličtinu, němčinu, ruštinu, italštinu, španělštinu, češtinu pro cizince, a to ve všech jazykových úrovních společného evropského referenčního rámce pro jazyky (A1 až C2), včetně odborného zaměření (obchodní a ekonomické).

Rok 2020 výrazně změnil požadavky na prezenční a distanční výuku. Ať zvolíte jakoukoliv variantu, naši lektoři jsou připraveni vám zajistit kurz přesně podle vašeho přání. U skupin dnes není výjimkou ani tzv. kombinovaná výuka, kdy se jeden ze studentů účastní lekce prezenčně a druhý je připojen vzdáleně. Využíváme mnoho platforem, proto zajistíme tu, která je pro vás nejpříjemnější.
Tomáš Přikryl
Tomáš Přikryl

Veřejné kurzy

Tomáš Přikryl Hlavním motem našich kurzů je heslo „Pár již tvoří skupinu“. V praxi to znamená, že jeden student kurz otevírá, druhý ho potvrzuje. Proto nenabízíme klasický seznam kurzů, do kterého se přihlásíte podle vypsaných termínů. Kurz vám připravíme prakticky kdykoliv. Jste-li na kurz dva, máte vlastně vyhráno.

Vyberte si variantu kurzu, která vám bude nejvíce vyhovovat: skupinový kurz je cenově výhodnější varianta, ve které však můžeme do kurzu začlenit další studenty (maximálně 4 ve skupině) a kurz probíhá přesně podle daného rozvrhu; individuální kurz (může být i pro více studentů) uzavírá kurz dalším potenciálním zájemcům, v kurzu tedy budete sami a nikdo další do něj nepřistoupí.
Poraďte se s námi, vybereme spolu nejlepší variantu.

Vytvořte si svůj skupinový kurz přesně podle svých potřeb:

Pár již tvoří skupinu

První student kurz otvírá, druhý potvrzuje.
To je jednoduché pravidlo pro otevření nového kurzu.

Počet účastníků v kurzu

Skupinový kurz je limitován 4 účastníky. Přidá-li se nový zájemce, skupina nepřekročí tento počet.

Cena kurzu – český lektor

Kurz s dotací 12 lekcí po 90 minutách je za 3.630 Kč za osobu.

Kurz s dotací 12 lekcí po 60 minutách je za 2.450 Kč za osobu.

Podmínky kurzu

Pokud se domluví celý kurz – každou lekci lze nahradit v novém termínu.

Individuální kurz

Nemáte s kým vytvořit skupinový kurz? Nabídneme vám zvýhodněný individuální jazykový kurz až do chvíle, než pro vás najdeme druhého studneta do skupinového kurzu.

Toto řešení u nás využilo mnoho studentů, kteří nakonec zůstali věrní individuálnímu řešení. Neváhejte si ho také vyzkoušet!

Firemní kurzy

Adéla Přikrylová Řeč a komunikaci stavíme jako svou prioritu nejen v oblasti výuky, ale také především ve vztahu k našemu zákazníkovi. Jsou to stavební kameny našeho směřování, tvoří základ našeho loga a názvu firmy. Naše „velikost" zákazníkovi přináší výhody individuálního přístupu se snahou najít optimální varianty výuky.

Vyberte si nás, pokud preferujete profesionální přístup zabalený do příjemné atmosféry rodinné firmy, která ve svém portfoliu nabízí lektory, kteří dokáží přenést přátelské prostředí firmy do každé lekce s klientem. Vyberte si nás, když je pro vás důležitý ekonomický efekt spolupráce, protože díky maximální optimalizaci nákladů dokážeme pro vás zajistit výhodnou cenu při kvalitním ocenění našich lektorů.
Poraďte se s námi, vybereme spolu nejlepší variantu.

Nejčastěji vás zajímá časová flexibilita lektora. Dále se nově ptáte na možnosti on-line výuky. A samozřejmě je pro vás důležitá také cena našich jazykových kurzů.

Flexibilita lektorů

Student si s lektorem řídí výuku podle svých možností. Je tak běžné, že výuka se může měnit v závislosti na časových možnostech obou zúčastněných.

On-line výuka

On-line výuka se stala od roku 2020 důležitým nástrojem jazykového vzdělávání. Záleží plně na vás zda zvolíte prezenční či distanční výuku.

Cena kurzů v roce 2024

Cena kurzů se může lišit, přesto 80 % našich kurzů probíhá za cenového nastavení 550 Kč – český lektor; 590 Kč – rodilý mluvčí za 60 minut výuky. Účtujeme vám vždy celý kurz – bez rozdílu počtu studentů ve skupině.

Komunikace

Využíváme simulace reálných kominakčních situací.

Atmosféra

Pozitivní naladění výuky je nosným pilířem úspěšného studia.

Rozmanitost

Široká slovní zásoba je základem úspěšné komunikace.

Digitální kurzy

Tomáš Přikryl Jste zaujatí výukou a baví vás procvičovat slovíčka nebo porozumění poslechům v různých částech dne, pokud máte volnou chvilku? Nabízíme vám propojení vaší aktivní výuky s lektorem s interaktivním digitálním kurzem. Získáte tak maximální efektivitu a můžete vygradovat svůj vlastní pokrok.

Rozšiřte si svůj stávající kurz, který u nás navštěvujete, digitálním kurzem. Zaplatíte pouze časově omezenou licenci kurzu, který budete v pohodlí domova využívat. Vyberte si z nabídky našeho partnera onlinejazyky.cz.

Tomáš Přikryl Tomáš Přikryl

Tomáš Přikryl

6 světových jazyků

Atraktivní kurzy pro začátečníky, pokročilé a různé profese

Interaktivní výuka

Plná nejmodernějších funkcí a motivačních prvků

Mobilní aplikace

Svůj kurz máte vždy po ruce

Lingviéra pro svého zákazníka hledá vždy komplexní řešení. Řeč a komunikace jakožto priorita jazykové školy Lingviéra tvoří metodologický základ nejen výuky cizích jazyků, ale zároveň úspěšné mezilidské komunikace. Lingviéra staví český jazyk po bok cizích jazyků a svým zákazníkům nabízí garantovaný dohled nad jejich písemným projevem.

Ozvěte se

Zeptejte se nás,

jen tak pro vás najdeme to nejlepší možné řešení nebo odpověď, kterou očekáváte.

Tomáš PřikrylNeváhejte mi také zavolat
+420 776 614 461